Suplování: Pondělí 17.4.2023
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
Fňukalová Milana |
- |
Šva |
.. |
Myš |
- |
- |
.. |
||||||
Huk Miroslav |
.. |
- |
- |
Drl |
- |
KoM |
.. |
||||||
Kubíčková Iveta |
- |
.. |
- |
- |
Sme |
Kol |
- |
Sme |
.. |
- |
- |
- |
|
Staňková Eva |
- |
||||||||||||
Šafářová Martina |
- |
- |
- |
.. |
Šva |
Krt |
.. |
- |
- |
- |
|||
Trunečková Jana |
.. |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Drlíková Táňa |
3.hod |
supl. (Huk) |
MZ |
2.A |
(S22) |
|
Kolářová Martina |
5.hod |
spojeno (Huk) |
TO |
3.A (Mech) |
(S23) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
2.A |
3.hod |
MZ |
(S22) |
supluje |
Drlíková Táňa |
(Huk) |
|
2.D |
0.hod |
ICT |
odpadá |
(Huk) |
|||
2.F |
0.hod |
ICT |
odpadá |
(Huk) |
|||
3.A |
5.hod |
TO |
Mech |
(S23) |
spojí |
Kolářová Martina |
(Huk) |
6.hod |
MZ |
odpadá |
(Huk) |
Suplování: Úterý 18.4.2023
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
Hellerová Lenka |
- |
ToZ |
- |
Tab |
Pěn |
- |
- |
||||||
Huk Miroslav |
.. |
- |
Kra |
- |
ToZ |
Kuc |
.. |
||||||
Kubíčková Iveta |
- |
.. |
Kol |
Sme |
- |
Kup |
- |
Tru |
- |
- |
- |
- |
|
Pumprlová Zuzana |
Drl |
||||||||||||
Šafářová Martina |
- |
Růž |
Bah |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Králová Antónia |
2.hod |
supl. (Huk) |
OchR |
2.A |
(S22) |
|
Drlíková Táňa |
2.hod |
supl. (Pum) |
BiE |
1.KB |
(N11) |
|
Kučerová Kristýna |
5.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
3.C+ |
(N34) |
|
Neuwirth Jiří |
6.hod |
přesun << |
RUJ |
1.KB (RJ) |
(N11) |
z 7.hod |
7.hod |
přesun >> |
RUJ |
1.KB (RJ) |
na 6.hod |
||
Pěničková Michaela |
4.hod |
spojeno (Hel) |
Pro |
2.C |
(S11) |
|
Pumprlová Zuzana |
0.hod |
přesun >> |
ANJ |
3.C+ |
na 19.4. 2.hod |
|
Táborská Stanislava |
3.hod |
spojeno (Hel) |
Tech |
2.C |
(S11) |
|
Tomášek Zdenek |
1.hod |
spojeno (Hel) |
Tech |
3.C |
(S23) |
|
4.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
3.F+ |
(N34) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.KB |
2.hod |
BiE |
(N11) |
supluje |
Drlíková Táňa |
(Pum) |
|
6.hod |
RUJ |
RJ |
(N11) |
přesun << |
Neuwirth Jiří |
z 7.hod |
|
6.hod |
ICT |
odpadá |
(Huk) |
||||
7.hod |
RUJ |
RJ |
přesun >> |
na 6.hod |
|||
2.A |
0.hod |
MZ |
odpadá |
(Huk) |
|||
2.hod |
OchR |
(S22) |
supluje |
Králová Antónia |
(Huk) |
||
2.C |
3.hod |
Tech |
(S11) |
spojí |
Táborská Stanislava |
(Hel) |
|
4.hod |
Pro |
(S11) |
spojí |
Pěničková Michaela |
(Hel) |
||
3.A |
0.hod |
ANJ |
přesun >> |
na 19.4. (St) 2.hod |
|||
5.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Huk) |
||
3.B |
0.hod |
ANJ |
přesun >> |
na 19.4. (St) 2.hod |
|||
5.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Huk) |
||
3.C |
0.hod |
ANJ |
přesun >> |
na 19.4. (St) 2.hod |
|||
1.hod |
Tech |
(S23) |
spojí |
Tomášek Zdenek |
(Hel) |
||
5.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Huk) |
||
3.D |
4.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Tomášek Zdenek |
(Huk) |
|
3.F |
4.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Tomášek Zdenek |
(Huk) |
|
3.G |
4.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Tomášek Zdenek |
(Huk) |
Suplování: Středa 19.4.2023
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
Hellerová Lenka |
.. |
KoM |
.. |
Drl |
- |
- |
.. |
||||||
Huk Miroslav |
.. |
- |
Such |
- |
Pum |
Kra |
.. |
||||||
Kolářová Helena |
.. |
||||||||||||
Kubíčková Iveta |
- |
Ste |
- |
Myš |
Stn |
Ste |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Staňková Eva |
- |
.. |
- |
||||||||||
Staňková Eva |
- |
||||||||||||
Suchomel Radek |
Kap |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Králová Antónia |
5.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
3.F+ |
(N35) |
|
Drlíková Táňa |
3.hod |
supl. (Hel) |
SpV |
2.K |
(S12) |
|
Kapl Antonín |
1.hod |
supl. (Such) |
EKO |
2.PB |
(N23) |
|
Kolářová Martina |
1.hod |
spojeno (Hel) |
Tech |
3.C |
(S23) |
|
Pumprlová Zuzana |
2.hod |
přesun << |
ANJ |
3.C+ |
(S23) |
z 18.4. 0.hod |
4.hod |
supl. (Huk) |
CHE |
1.KB |
(N11) |
||
Suchomel Radek |
2.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
2.B+ |
(N34) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.KB |
4.hod |
CHE |
(N11) |
supluje |
Pumprlová Zuzana |
(Huk) |
|
2.A |
6.hod |
EKO |
odpadá |
(Hel) |
|||
2.B |
2.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Suchomel Radek |
(Huk) |
|
2.C |
0.hod |
Tech |
odpadá |
(Hel) |
|||
2.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Suchomel Radek |
(Huk) |
||
2.K |
3.hod |
SpV |
(S12) |
supluje |
Drlíková Táňa |
(Hel) |
|
2.D |
0.hod |
ICT |
odpadá |
(Huk) |
|||
2.F |
0.hod |
ICT |
odpadá |
(Huk) |
|||
2.PB |
1.hod |
EKO |
(N23) |
supluje |
Kapl Antonín |
(Such) |
|
3.A |
2.hod |
ANJ |
(S23) |
přesun << |
Pumprlová Zuzana |
z 18.4. (Út) 0.hod |
|
6.hod |
MZ |
odpadá |
(Huk) |
||||
3.B |
2.hod |
ANJ |
(S23) |
přesun << |
Pumprlová Zuzana |
z 18.4. (Út) 0.hod |
|
3.C |
1.hod |
Tech |
(S23) |
spojí |
Kolářová Martina |
(Hel) |
|
2.hod |
ANJ |
(S23) |
přesun << |
Pumprlová Zuzana |
z 18.4. (Út) 0.hod |
||
3.D |
5.hod |
ICT |
(N35) |
supluje |
Králová Antónia |
(Huk) |
|
3.F |
5.hod |
ICT |
(N35) |
supluje |
Králová Antónia |
(Huk) |
|
3.G |
5.hod |
ICT |
(N35) |
supluje |
Králová Antónia |
(Huk) |
Suplování: Čtvrtek 20.4.2023
Nepřítomné třídy |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
2.B |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
||||||
3.B |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
Compelová Kurtová Janka |
- |
- |
|||||||||||
Huk Miroslav |
- |
Pum |
- |
- |
ToZ |
Šve |
.. |
||||||
Janků Markéta |
- |
- |
- |
<> |
- |
.. |
- |
.. |
|||||
Kubíčková Iveta |
- |
- |
- |
Kol |
- |
- |
- |
Kol |
.. |
- |
- |
- |
|
Pěničková Michaela |
.. |
.. |
.. |
Kuc |
- |
- |
.. |
||||||
Táborská Stanislava |
- |
- |
- |
.. |
Kap |
- |
.. |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Flek Radomír |
6.hod |
změna |
ANJ |
2.K (NJ) |
(N22) |
|
Hájková Zdeňka |
0.hod |
změna |
Tech |
2.K |
(N24) |
|
Hellerová Lenka |
4.hod |
změna |
EKO |
2.K |
(N34) |
|
Kapl Antonín |
4.hod |
supl. (Tab) |
Kv |
3.G |
(N31) |
|
Kostková Petra |
2.hod |
změna |
ANJ |
2.K (RJ) |
(S11) |
|
Kučerová Kristýna |
3.hod |
supl. (Pěn) |
Sad |
3.G |
(N31) |
|
Neuwirth Jiří |
3.hod |
změna |
LEV |
2.K |
(S11) |
|
Novotná Dvořáková Hana |
5.hod |
změna |
MAT |
2.K |
(N34) |
|
Pumprlová Zuzana |
1.hod |
supl. (Huk) |
CHE |
1.KB |
(N11) |
|
Švédová Zuzana |
1.hod |
změna |
Stol |
2.K |
(N24) |
|
5.hod |
supl. (Huk) |
OBN |
3.C+ |
(S23) |
||
Tomášek Zdenek |
4.hod |
supl. (Huk) |
MZ |
2.A |
(S22) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.KB |
1.hod |
CHE |
(N11) |
supluje |
Pumprlová Zuzana |
(Huk) |
|
2.A |
4.hod |
MZ |
(S22) |
supluje |
Tomášek Zdenek |
(Huk) |
|
2.K |
0.hod |
Tech |
(N24) |
změna |
Hájková Zdeňka |
||
1.hod |
Stol |
(N24) |
změna |
Švédová Zuzana |
|||
2.hod |
ANJ |
RJ |
(S11) |
změna |
Kostková Petra |
||
3.hod |
LEV |
(S11) |
změna |
Neuwirth Jiří |
|||
4.hod |
EKO |
(N34) |
změna |
Hellerová Lenka |
|||
5.hod |
MAT |
(N34) |
změna |
Novotná Dvořáková Hana |
|||
6.hod |
ANJ |
NJ |
(N22) |
změna |
Flek Radomír |
||
3.A |
5.hod |
OBN |
(S23) |
supluje |
Švédová Zuzana |
(Huk) |
|
6.hod |
TO |
Mech |
odpadá |
(Huk) |
|||
3.C |
5.hod |
OBN |
(S23) |
supluje |
Švédová Zuzana |
(Huk) |
|
3.G |
3.hod |
Sad |
(N31) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Pěn) |
|
4.hod |
Kv |
(N31) |
supluje |
Kapl Antonín |
(Tab) |
Pedagogický dohled u třídy: |
2.B, 0.- 6. hod - Pěničková Michaela |
3.B, 0.- 6. hod - Táborská Stanislava |
Suplování: Pátek 21.4.2023
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
11. |
12. |
Compelová Kurtová Janka |
- |
||||||||||||
Fňukalová Milana |
- |
- |
Myš |
- |
Sme |
Růž |
.. |
- |
|||||
Huk Miroslav |
.. |
Kap |
Kra |
Hel |
NoD |
Kuc |
- |
||||||
Kubíčková Iveta |
- |
.. |
Myš |
Krt |
- |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Trunečková Jana |
<> |
- |
<> |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Králová Antónia |
2.hod |
supl. (Huk) |
MZ |
2.A |
(S22) |
|
Hellerová Lenka |
3.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
2.B+ |
(N34) |
|
Kapl Antonín |
1.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
3.C+ |
(N34) |
|
Kučerová Kristýna |
5.hod |
supl. (Huk) |
OBN |
3.C+ |
(S23) |
|
Neuwirth Jiří |
0.hod |
změna |
NEJ |
2.K (NJ) |
(S11) |
|
Novotná Dvořáková Hana |
4.hod |
supl. (Huk) |
ICT |
1.KB |
(N34) |
|
Švédová Zuzana |
1.hod |
změna |
Stol |
2.K |
(S11) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.KB |
4.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Novotná Dvořáková Hana |
(Huk) |
|
2.A |
0.hod |
OchR |
odpadá |
(Huk) |
|||
2.hod |
MZ |
(S22) |
supluje |
Králová Antónia |
(Huk) |
||
2.B |
3.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Hellerová Lenka |
(Huk) |
|
2.C |
3.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Hellerová Lenka |
(Huk) |
|
2.K |
0.hod |
NEJ |
NJ |
(S11) |
změna |
Neuwirth Jiří |
|
1.hod |
Stol |
(S11) |
změna |
Švédová Zuzana |
|||
3.A |
1.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Kapl Antonín |
(Huk) |
|
5.hod |
OBN |
(S23) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Huk) |
||
3.B |
1.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Kapl Antonín |
(Huk) |
|
5.hod |
OBN |
(S23) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Huk) |
||
3.C |
1.hod |
ICT |
(N34) |
supluje |
Kapl Antonín |
(Huk) |
|
5.hod |
OBN |
(S23) |
supluje |
Kučerová Kristýna |
(Huk) |
Zpracováno v systému Bakaláři